Users Online
Guests Online: 2

Members Online: 0

Total Members: 273
Newest Member: logomines
Login
Username

PasswordNot a member yet?
Click here to register.

Forgotten your password?
Request a new one here.
Last Fm
Articles Hierarchy
Articles Home » Zespół » xnews 15.12.2007
xnews 15.12.2007 Posted by Thor on December 15 2007

15 Grudnia 2007

Na stronce jest już relacja z czwartkowego koncertu, zapraszam do czytania.A oto co napisał Thomas Vikstrom na swojej stronie: "Dooooobry dzień!
Powiem wam o koncercie w Krakowie ostatniej nocy. Był to najlepszy występ jak do tej pory. Widownia była jak najbardziej wspaniała! W środku występu między dwoma piosenkami wszyscy zaczęli śpiewać piosenkę, której nigdy wcześniej nie słyszałem. To była polska piosenka urodzinowa dla Theriona! Niesamowite. Dostałem też torbę BARDZO ładnych prezentów. Bardzo mnie to uradowało!!! " Można poczuć się dumnie, czyż nie? ;)
Z innej beczki. Proszono mnie abym umieścił pewne ogłoszenie, czemuż miałbym tego nie zrobić skoro dotyczy ono Bestyji? ;)

"Night with Therion"
Czas: 3 stycznia
Miejsce: Klub Depozyt 44, Warszawa ul. Solec 44
Otwarcie klubu: godz. 19.00
Wejście: 5 zł
Prowadzi: K_101+gość Smile

Na imprezie: dyskografia zespołu w różnych konfiguracjach. Usłyszycie zarówno Therion z pierwszych płyt jak i najnowsze dokonania zespołu. Oprócz tego seta z muzyką pokrewną zagra zaproszona osoba.
Zapraszam serdecznie.

No, to tyle na dzisiaj :)


Comments
12 #1 Agnes
on December 15 2007 15:52:35
koncert był extra a flaga była 2 razy na scenie!
szkoda że night with Therion bedzie w czwartek i to na dodatek w Warszawie..to nierealne ażebym się przeteleportowała..
76 #2 Darth Paula
on December 16 2007 19:44:02
Ach, zagrali na koncercie świetnie! Chciałabym to jeszcze raz powtórzyć Smile. Miło, że Thomas tak miło się o nas wypowiada - oby jednak żaden inny koncert w pozostałych krajach nie przebił krakowskiego!
346 #3 co2010
on November 19 2010 01:27:50
The Discount Timberland Boots sale now,you can buy cheap timberland boots. All the companies say their environmentally conscious consumers have heard this tired cliche, but it does not mean nothing to show for the wrong. Joah said: classic timberland boots r0;Earth Day to promote the environmental performance of companies like to advertise during the Super Bowl in the United States, if you do not preach, but will consumers think your business is not enough green.r1;We also have cheap Timberland Bootsfor you.
Benefited the whole world, so that the ecological balance, to make the world better, and this is significance of timberland.
http://www.timberlandworkboot.com/
Post Comment
Please Login to Post a Comment.