Users Online
Guests Online: 2

Members Online: 0

Total Members: 273
Newest Member: logomines
Login
Username

PasswordNot a member yet?
Click here to register.

Forgotten your password?
Request a new one here.
Last Fm
News 2007, Wrzesień - 3 Posted by Thor on September 12 2007

12 Września 2007

Nuclear Blast wrzucił w sieć nowe video Theriona zrobione do kawałka "Son of the Staves of Time". Jak to zwykle już bywało w przypadku teledysków Bestyji, tak i ten ruchomy obraz jest trochę nietypowy i na pewno wywoła skrajne emocje.
Wideo dostępne jest na YouTube, kliknij tutaj aby je obejrzeć.

 

Comments
31 #11 blackmetalowiec
on September 15 2007 10:00:53
Hej! Pozdro dla forumowiczów Wink ... a wracając to tematu nowego video to jestem trochę bardzo rozczarowany ale i tak THERION rulez =)
29 #12 Elendil
on September 15 2007 15:58:43
hehe, no taki średni teledysk, ale Bestyja miażdży na koncertach, teledyski to taki mały dodatek. Najlepszy jest do A BLACK ROSE! Grin
11 #13 masta_slowik
on September 18 2007 08:37:33
No niestety Therion nie nalezy do zespolow, ktore wypuszczaja jakies porywajace klipy, czego dowodem jest miedzy innymi ten, ale przeciez nie za klipy ich kochamyWink
20 #14 Naamah
on September 22 2007 18:06:07
Ech... Po raz kolejny utwierdziłam się w przekonaniu, że Therion nie jest w stanie zrobić jakiegoś porządnego i porywającego teledysku. Utwór to takie arcydzieło, a teledysk... szkoda gadać :/. Chociaż i tak jest stosunkowo znośny, jak na nich... Nie mogę patrzeć li i jedynie na momenty, w których pojawia się Snowy, jako iż nie znoszę gościa zupełnie Grin.
54 #15 White Alice
on October 27 2007 22:44:58
... Można by wymyślić Coś bardziej niebanalnego, klimatycznego i zrealizować to o wiele porządniej ot ... z klasą. Mamy za to Zwykłe Nic Szczególnego... a nawet ciut groteski. Prosto. Dla mnie Obraz niegodny Muzyki i tyle. A ... wymagania co do pierwszego względem drugiego wypada mieć duze, myślę i ... promyki ślę !!!
76 #16 Darth Paula
on December 16 2007 19:40:28
Obejrzałam ten klip, tak jak i wszystkie inne, i powiem wam, że ja się cieszę, że Therion robi tak kiepskie (nie bójmy się tego słowa) teledyski! Przynajmniej nie należy do pokolenia "muzyków" z MTV, którzy tworzą muzykę tylko po to, by ich klipy tam właśnie puszczali (przykładowo wszystkie "trendy" EMO zespoliki... bleh...). Nasze Bestyje komponują świetne utwory o ciekawych tekstach przy akompaniamencie ambitnych melodii instrumentalnych, świetnie, teatralnie, a zarazem naturalnie prezentują się na koncertach (a wiem, co mówię, bo już na dwóch byłam), potrafią utrzymać niezwykłą więż z publicznością, są swobodni i bardzo mili z charakteru (widać to zwłaszcza w momentach między piosenkami, w których starają się rozmawiać z widownią). A teledyski? Właściwie tworzą je tylko z przymusu mediów i wydawcy, więc świetne być nie muszą (i nie są). Liczy się muzyka, a ta jest idealna, więc mimo kiepskich klipów jestem absolutnie za Therionem! @Naamah - a ja Snowy'iego lubię bardzo Smile.
346 #17 co2010
on November 19 2010 01:28:42
MBT shoes TEMBEA Mink Bomoa lower online now, and the outlet on MBT footwear, Michael Jordan footwear and numerous other emblem footwear The footwear are high value and sensible cost online, so I estimate you can purchase a two of MBT shoes Chapa Grey&Blue Tupu online discount mbt trial it Which procedure will you select discount MBT Tembea if you desire to hold fitness,do workout and have a good consuming custom or other ones Some persons may not have sufficient time to manage workout and some persons may believe it is too problem for them to have a good consuming habit.What will you manage if you are one of them I presume you can purchase Womens MBT Barabara Shoes,such as a two of mbt tariki because such types of footwear will hold you fitness.
Post Comment
Please Login to Post a Comment.