Users Online
Guests Online: 1

Members Online: 0

Total Members: 273
Newest Member: logomines
Login
Username

PasswordNot a member yet?
Click here to register.

Forgotten your password?
Request a new one here.
Last Fm
News 2007, Wrzesień - 2 Posted by Thor on September 12 2007

12 Września 2007

Demonoid, czyli projekt w którym grają bracia Niemann, pracuje nad materiałem na swoją drugą płytę. Niezobowiązująca data jej wydania to dopiero przyszły rok. "Pisanie materiału idzie całkiem dobrze, nasza nowa płyta was zniszczy" - mówi Kristian - "Wyobraźcie sobie stutonową betonową płytę spadającą wam na jajka (albo na głowę, w przypadku kobiet)... tak właśnie zmiażdży wasz nasz album! Jeśli nie macie ani worka ani głowy... musicie uwierzyć mi na słowo".
Mniej perwersyjne i straszne są słowa tyczące się wokalisty, który zastąpi nie drącego już ryja Christofera: "Sądzę, że zgodzicie się z nami, iż to dobry wybór" - mówi sympatyczny gitarzysta Demonoid, nie odsłaniając bynajmniej rąbka tajemnicy - "Uważamy się za szczęściarzy mając go u siebie. Osobiście moczę się w nocy myśląc o tym. To mistrz, mit, legenda..."
Album ma być utrzymany w klimacie starego death wymieszanego z brutalnym thrashem. Bezgłowe eunuchy mogą spać spokojnie.

 

Comments
5 #1 man1aq
on September 12 2007 15:30:43
jestem zadowolony z tego, ze nie porzucili tego projektu, poprzednia plyta bardzo mi spasowala. z tego co tu napisales, kolejna tez mnie nie rozczaruje (mam nadzieje).
1 #2 Thor
on September 12 2007 16:07:48
Cóż, nie trudno nie odnieść wrażenia, że Kristian hiperbolizuje Smile Chociaż NB przy wydawaniu poprzedniej płyty też lał wodę i siał propagandę, a jednak "Riders..." okazała się całkiem niezła. I jak Ty, ja też mam nadzieję, że nowa płytka skopie tyłki Smile
22 #3 kot6k
on September 14 2007 14:29:03
Myslałem ze dali sobie spokój z tym projektem, a tu taka bomba. Poprzednia płyta była fajna i mam nadzieje ze ta tez spłaszczy Pfft
29 #4 Elendil
on September 14 2007 21:57:25
ooo ekstra, czyli za rok nie będzie nowej Bestyjii, ale za to Demonoid Smile Super, choć szkoda że bez Ckristofera. Mistrz, mit, legenda? Hmm... oby tylko dało się ją dorwać w Polsce (bo nie lubię zakupów przez internet Pfft)
22 #5 kot6k
on September 24 2007 14:00:51
ja raczej inną drogą niż przez internet nie kupie jej... lasy Podkarpacia Cool
76 #6 Darth Paula
on December 16 2007 19:26:14
Coś słyszałam o bocznych projektach ludzi z Theriona... Póki co jestem wierna jemu, ale być może w międzyczasie czekania na nową płytę bliżej zaznajomię się właśnie z tymi ich innymi zespolikami? Smile
346 #7 co2010
on November 19 2010 01:28:47
MBT shoes TEMBEA Mink Bomoa lower online now, and the outlet on MBT footwear, Michael Jordan footwear and numerous other emblem footwear The footwear are high value and sensible cost online, so I estimate you can purchase a two of MBT shoes Chapa Grey&Blue Tupu online discount mbt trial it Which procedure will you select discount MBT Tembea if you desire to hold fitness,do workout and have a good consuming custom or other ones Some persons may not have sufficient time to manage workout and some persons may believe it is too problem for them to have a good consuming habit.What will you manage if you are one of them I presume you can purchase Womens MBT Barabara Shoes,such as a two of mbt tariki because such types of footwear will hold you fitness.
Post Comment
Please Login to Post a Comment.