Users Online
Guests Online: 1

Members Online: 0

Total Members: 273
Newest Member: logomines
Login
Username

PasswordNot a member yet?
Click here to register.

Forgotten your password?
Request a new one here.
Last Fm
Articles Hierarchy
Articles Home » Zespół » Download - mp3
Download - mp3 Posted by Thor on August 17 2007

MP3


Pełne mp3 z płyt
(klikać z przeglądarki innej niż Explorer, lub w winampie kliknąć ctrl+L i wkleić URL )

Melez
(album Lepaca Kliffoth - 1995)

Enter Vril-Ya
(album Deggial - 2000)

Vanaheim
(album Secret of the Runes - 2001)

The Blood of Kingu
(album Sirius B - 2004)


Pełne covery wykonane przez Therion:

Metallica - Fight Fire With Fire

Myśleliście, że jesteśmy na to za starzy, eh? Nastroiliśmy w dół gitary, podkręciliśmy tempo i skopaliśmy parę poważnych tyłków w studio. Wokale w refrenie należą do mnie, a wokale w zwrotkach należą do Andersa (ten łysy facet). Grywaliśmy ten kawałek w 1987 gdy jeszcze nazywaliśmy się Blitzkrieg. Ten cover nagraliśmy i zmiksowaliśmy w naszym Modern Art Studio (Christofer Johnsson)


Judas Priest - Green Manalishi

To jest cover coveru wykonanego przez Judas Priest (przerobili kawałek autorstwa Fleetwood Mac). To jeden z ich najlepszych utworów w jakie zasłuchiwałem się gdy byłem młody. Chcieliśmy by brzmiał jak najbliżej oryginału z ""Hell bent for leather" (pojawia się też na róznych koncertówkach, singlach i na albumie "Unleashed in the East"). Jako iż zrobiliśmy cover ich coveru, nie było sensu robić większych eksperymentów, gdyż wtedy nie byłby to cover Judas Priest ale przeróbka utworu Fleetwood Mac. Nagrane i zmiksowane w naszym studio Modern Art. (Christofer Johnsson)


Thin Lizzy - Southbound

Tutaj staraliśmy się zrobić wszystko by cover ten nie kojarzył się z Threionem. Brzmi to jak sup-popowy zespół z lat osiemdziesiątych, albo coś w tym rodzaju. Zaśpiewała tutaj Sarah, ale w sposób "normalny" (nie operowy). Nikt nie przypuszczałby, że ten utwór zagrał Therion gdyby tego nie wiedział wcześniej; taka idea przyświecała nam gdy go nagrywaliśmy. To zabawne od czasu do czas uzrobić coś dziwacznego (Christofer Johnsson)


Humortsyczne przeróbki utworów Theriona w wykonaniu Gruma Lee:

Melek Taus
Son Of The Sun
Typhon
Comments
No Comments have been Posted.
Post Comment
Please Login to Post a Comment.