Users Online
Guests Online: 1

Members Online: 0

Total Members: 273
Newest Member: logomines
Login
Username

PasswordNot a member yet?
Click here to register.

Forgotten your password?
Request a new one here.
Last Fm
Articles Hierarchy
Articles Home » Zespół » Mały FAQ
Mały FAQ Posted by Thor on September 02 2007

FAQ

 

"Co da mi rejestracja"

Przede wszystkim dostęp do tłumaczeń tekstów i wyrazów (także tłumaczeń prawdziwego sensu niektórych tekstów czy Eddy Poetyckiej). Powody udostępnenia jej tylko zarejestrowanym użytkownikom były, ale nie sądzę aby istniały jakieś przesłanki aby mówić o nich na forum publicznym. Będziesz mógł wykrzyczeć się w shoutboxie i komentować niektóre artykuły. Jeśli klikniesz "Chcę" w panelu w prawym górnym rogu, będziesz dostawać na skrzynkę powiadomienie o aktualizacjach strony i informacje o zamieszczonych newsach o zespole. NIE BĘDZIESZ DOSTAWAŁ(A) ŻADNYCH MAILI czy REKLAM. Bez obaw.

Pamiętaj! Komentując jesteś zobowiązany zachować kulturę słowa i interpunkcji - żadnych słów używanych przez menty społeczne czy wisiportków lub technobojów, nie pisz dużymi literami i nie wstawiaj 10 wykrzykników, nawet jeśli szczytujesz przed monitorem.

Jak mogę skontaktować się z zespołem, zapytać ich o coś, pogadać?"

Możliwe to jest w Oficjalnym Fan Clubie (Therion Society) - istnieje tam specjalna sekcja, w której można zadawać pytania członkom zespołu, a raz na jakiś czas organizowany jest chat z Christoferem Johnssonem. Poza tym jest tam też forum, na którym Chris się często udziela. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie.

"Przydałoby się poprawić grafikę strony..."

A po co? O wiele bardziej w mojej opinii liczy się treść, a nie forma i tego będę się trzymał. W końcu nie wchodzi się na stronę, by pooglądać ją i nacieszyć oczy - wchodzi się by zdobyć jakieś info, czegoś sie dowiedzieć, czyż nie? Podejrzewam, że strona póki co nie wywołuje oczowstrętu, a to i tak dobrze :))

"Hej! Mógłbym przerobić grafikę na Twojej stronie...", "Może byśmy połączyli siły...", itp.

Naah, a po cholerę?

"Witaj, napisałem taba do utworu XX, jak chcesz mogę Ci podesłać" , "Mam skany starych wywiadów, chcesz?".

No pewnie, materiały są mile widziane - niech każdy podzieli się tym co ma to będzie naprawdę super. Zresztą przecież wiele rzeczy na tej stronie zostało mi podesłanych i podarowanych - jak chociażby taby (Leandro, Max - thanks!), stare wywiady (Michał "Eryk" Golczyk - dzięki!), fotki (za dużo osób by wymieniać :), a także przecież wiele recek i relacji nie jest mojego autostwa (thanks all!). Tak więc można śmiało rzec, że jest to stona "by fans for fans", ja tu tylko zbieram wszystko do kupy, porządkuję :) No i oczywiście sam też coś zrobię, ale gdyby nie tych kilkanaście, kilkadziesiąt osób to by tu pustki były...

"Kiedyś był tu tekst do "Siren Of The Woods", ale zniknął, czemu?"

Ano był, ale się zbył :) Zespół nie zgodził się na jego publikację - tekst dostępny jest w Therion Society. Tekstu do "Syrenki" tutaj nie ma, co wcale nie znaczy, że jestem chamem i nie mogę na maila podesłać ;)

"Nie wiesz kiedy jakiś koncert Theriona? Przydałby się dział koncerty."

Może kiedyś powstanie takowy dział. Ale póki co o wieściach staram się informować na bieżąco, wszystko jest na głównej stronie, a jakby co to w archiwum. Wystarczy raz na pare dni odwiedzić stronkę, jak czegoś się dowiem, zawsze napiszę.

"Tu i tu jest błąd ortograficzny, głupio to wygląda"

Takie maile są naprawdę mile widziane. Nikt nie jest doskonały, ja też nie, i zdarza mi się popełnić błąd. Jak zobaczycie jakieś błedy walcie śmiało.

"W jakim programie robisz stronę?"

A różnie - próbowałem już chyba wszystkiego, ale teraz pracuję z notatnikiem i Dreamweaverem. No i oczywiście nieoceniony jest Adobe Photoshop (do grafiki, photek).

"Fajna strona"

Dzięki, miło to slyszeć :)

"Chujowa strona"

Poszukaj innej i powiedz mamie, że ją kochasz.

"Twój nick to profanacja! Nie wolno Ci używać imienia wielkiego Boga! Nie potrafisz wymyślić nic oryginalnego?! Bądź przeklęty, niech Thor Cię ukaże!"

Heh, dostałem kiedyś coś takiego - pewnie jakiś trzynastoletni blackowiec posłuchał kilka razy Burzum i stał się zły, plugawy i okrutny - mitologię myli z religią i nie wiadomo co tam jeszcze mu się we łbie poprzestawiało. Oczywiście nie mam nic do Burzum, sam czasem posłucham, ale bądźmy poważni. Thor to tylko nick, myślę, że podpisywanie się z imienia i nazwiska nie jest konieczne, aczkolwiek w przyszłości nie wykluczam, że miast Thor na głównej stronie pojawią się moje personalia. Póki co Thor to dla mnie bohater literacki, a nie jakiś bóg, interesuję się mitologią nordycką i jakoś ta postać mi się spodobała. Koniec kropka, jak komuś nie pasuje, to niech wymodli u Thora, by piorun rozłupał mój czerep :)